Podrzuć czasem do kominka...
ministat liczniki.org
Kategorie: Wszystkie | EFEKTY DIETY | Jak chudnę i tyję | PRZEPISY DUKANA
RSS

Jak chudnę i tyję

wtorek, 25 grudnia 2012

Nie pojawiłam sie przed świętami,poniewaz padł mi komp.Dzisiaj kozystam z laptopa chłopaka mojej córki.Coć juz jedno Świeto za nami to ja i tak pragnę życzyć Wam zdrowych,spokojnych Świąt,w miłej atmosferze,bez obrzerania się słodkosciami i tłustym jedzeniem :)

Wesołych Świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia 

Życze Wam aby w Nowym Roku Wasze wszystkie marzenia sie spełniły,aby ten przyszły 2013 rok był rokiem lepszym niż ten upływający.

Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!

Żeby wasze kilogramy ubywały i nigdy nie wracały :)

 

Niech radość i miłość Was nie opuszcza.

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.

Dziękuję Wam kochane za zyczenia- Mallinko,Ewo,Maragrette,Halinko

Olu,niestety nie miałam jak podac tych przepisów na ciasta.Jak naprawie kompa to podam te przepisy,moze ktoś sie skusi na kolejne święta.

 

Pozdrawiam Was gorąco.

czwartek, 13 grudnia 2012

Witajcie po długiej nieobecności.

Zaglądam tu,ale pisac nie mam o czym.

Z dietą jest różnie,raz dobrze,a raz źle,ale ogólnie wszystko w normie to znaczy trzymam się tego co straciłam i nie tyję :)

Na nowe przepisy czasu nie mam.Ciągle coś mam do roboty.Zaczęłam znowu hodować świnki i mam 6 królików-zakładam małą na własny użytek.Mięso z królika jest jak najbardziej dozwolone na Dukanie :)

Co u mnie poza tym? Moja Klaudia schudła 12 kg jedząc to co dozwolone na Dukanie plus codziennie warzywa i owoce.Ona ma 17 lat więc na "czystego" Dukana jej nie pozwoliłam.

W sobotę 1 grudnia byłam z mężem na imprezie andrzejkowo - ostatkowej.Było świetnie.Impreza na 70 osób,grał zespół,jedzenia dużo (oj nagrzeszyłam),tańce,śpiewy,czułam się jak na weselu,tylko nowożeńców brakowało :)))

Już niedługo święta,u mnie czas porządków.Już mam niby posprzątane,ale jeszcze zawsze coś znajdę i ze ścierą biegam :)Jeszcze przede mną zakupy...A,i jeszcze muszę pomyśleć nad dekoracją domu,żeby się coś świeciło :)

Jakie potrawy będziecie przygotowywać na Wigilię?Dukanowe czy może na czas świąt odpuścicie dietę?Moje dzieci zażyczyły sobie 4 ciasta na święta- sernik chałwowy,trzy bit,shrek i ciasto ze słonecznikiem.I weź tu dietuj jak takie pyszności będą na stole.

A choinkę będziecie mieć sztuczną czy pachnącą lasem,żywą?U mnie od kilku lat jest sztuczna,a to dlatego że żywa długo nie postoi,a moje dzieci najchętniej trzymałyby choinkę do Wielkanocy :) Kupiliśmy sztuczna i z głowy,a świeże gałązki mam w wazonie i stroik ze świeżymi pachnącymi gałązkami sama robię co roku.

Ciekawa jestem czy w Sylwestra sie gdzieś bawicie?Ja niestety z mężem w domu,bo ma 1 stycznia dniówkę w pracy :( Trudno,posiedzimy do północy,wypijemy szampana i luli :)

To tyle na dzisiaj.Ciekawam czy ktoś jeszcze dietuje,odezwijcie się.

Odezwę się przed świętami.Pozdrawiam wszystkich czytających.